تگ آویز

تگ وکارت آویز چیست؟

در نگاه اول تگ و کارت آویز در صنعت پوشاک و لباس استفاده می شود. ولی در بطری های غذا و برای نشان دادن مارک هم مورد استفاده قرار می گیرد. از آنجایی که خلاقیت و سبک خاصی برای طراحی و چاپ تگ به کار می رود، معمولا مورد توجه افراد زیادی است. آنچه بیشتر از همه در تگ و کارت آویز چاپ می شود، نام برند تجاری است.کارت آویز به صورت یک محفظه از جنس پلاستیک هم هست که کارت پرسنل یا دیگر افراد در داخل آن قرار می گیرد.

انواع تگ وکارت آویز

کارت آویزها و جاکارتی ها انواع گوناگونی دارد.

نوع افقی : کارت آویزها از نوع افقی در ابعاد مختلف است.ابعاد ۱۰۰ در ۶۸میلی متر، ۱۰۶ در۸۲ میلی متر و۱۱۵ در ۹۲ میلی متر موجود هستند.

نوع عمودی: در نوع عمودی نیز تنوع سایز وجود دارد. ۱۰۲ در ۶۵ میلی متر، ۱۲۴ در ۸۰ میلی متر، ۱۲۴ در ۹۵ میلی متر و در نهایت ۱۵۰ در ۱۰۵ میلی متر تولید می شوند.

پلاستیکی : جنس پلاستیک

 پلکسی گلاس : جنس های دیگری نیز به جز پلاستیک وجود دارد.کارت آویز پلکسی گلاس که به نام طلق خشک یا کریستالی معروف است. جاکارتی با ابعاد ۹۵ در ۶۵ میلی متر وجود دارد که برای کارت ویزیت است.

در واقع هر مدل جاکارتی و کارت آویز برای هدفی تولید می شود تا تنوع نیاز مخاطبان، برطرف شود. برخی از انواع تگ و کارت آویز بند اتصال ندارد و به جیب لباس با یک گیره متصل می شود. در مورد قیمت کارت آویز بر حسب سایز، کیفیت و تعداد سفارش می توان تصمیم گیری کرد. تگ وکارت آویز به صورت لمینت، براق، سلفون دار، مات و . . . چاپ می شود.

کارت آویز

نکات مهم برای تولید تگ و کارت آویز

وقتی تهیه تگ و کارت آویز  باید بدانید چگونه طراحی را سفارش دهید وچه اطلاعاتی در آن درج شود. به یاد داشته باشید که با طراحی گردن آویز شما یک فرصت رایگان برای  تبلیغات خواهید داشت. پس از فرصت استفاده کنید و مهم ترین اطلاعات را بر روی تگ و کارت آویز نمایش دهید. برخی گردن آویز ها مانند گردن اویز های مربوط به نمایشگاه یا کنفرانس ها لازم است اطلاعات خاصی بر آن درج شود در اینجا به چند نکته اشاره می کنیم.

سایز

سایزهای مختلفی برای تگ و کارت آویز وجود دارد اگر برای کنفرانس یا اتفاقات مشابه کار طراحی را انجام می دهید سایز پیشنهادی، ۳.۷۵ در ۵ است. البته گاه با توجه به اهداف خاصی که دارید ممکن است ابعاد دیگری برای این کار در نظر بگیرید.

نوع فونت و رنگ

بزرگ نوشتن اسم افراد: یکی از اهدافی که برای تولید و سفارش کارت آویز وجود دارد این است که افراد با یکدیگر اشنا شوند. بنابراین در تسهیل ارتباط نقش مهمی را ایفا می کند. از این جهت وقتی نام افراد را بزرگ چاپ می کنید کمک می شود تا افراد یکدیگر را راحت تر پیدا کنند. خصوصا زمانی که افراد یکدیگر را نمی شناسند و صرفا با دیدن کارت آویز باید یکدیگر را پیدا کنند. یک راه دیگر برای آشنایی سریع تر افراد این است که هررده شغلی رنگ خاصی از کارت ها را داشته باشند.

جنس

مقاوم بودن جنس گردن آویز: از آنجایی که ساعتهای طولانی در طی یک روز یا چند روز ممکن است این کارت ها در گردن افراد قرار گیرد، باید از جنسی باشد که به راحتی آسیب نبیند. مقاوم بون آن کمک می کند تا ماندگاری آن بیشتر شود. برخی اوقات افراد این کارت ها را با خود به محل کار یا منزل می برند و تا مدتها از آن نگهداری می کنند. این مساله موجب می شود دقت خاصی در انتخاب جنس و طراحی این کارت ها داشته باشید.

اطلاعات درج شده

درج اطلاعات مهم: از نوشتن و چاپ اطلاعات غیر ضروری خودداری کنید. می توانید از لوگوی شرکت یا لینک شبکه های مجازی هم استفاده کنید. ولی به یاد داشته باشید که اطلاعاتی را روی کارت قرار دهید که بسیار برای شما مهم و هدفمند؛ باشد و بیشترین نتیجه را داشته باشد.

کارت آویز

تگ و کارت آویز لباس

از  آنجایی که تگ و کارت آویز لباس رواج زیادی دارد در این مورد به ذکر جزییات بیشتری می پردازیم. این نوع تگ وکارت آویز ها معمولا با وجود انکه فضای کوچکی دارند ولی توجه بیشتری را جلب می کند. نام برند معمولا در این نوع تبلیغات بیشترین رنگ و طراحی را به خود اختصاص می دهند. نوع فونتی که استفاده می شود معمولا اهمیت بالایی دارد. در نهایت طراحی خلاقانه با کمی هوشمندی در موفقیت شما موثر است.

فروشگاه تهران لیبلمشاهده نوشته ها

Avatar for فروشگاه تهران لیبل

درباره تهران لیبل مجموعه تهران لیبل فعالیت خود را از سال 1380 در غالب تولید، چاپ و فروش انواع مارک، کارت آویز، سایز، بروشور و ... آغاز کرده است. این مجموعه با دارا بودن مجهزترین و بروزترین ماشین آلات روز دنیا محصولی با کیفیت را در خدمت مشتریان عزیز قرار می دهد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.